top of page

Hakkımızda

2012 yılından bu yana 3 - 15 yas arası çocuk ve gençlere, güvenilir bir ortamda Kıs Spor Okulu ve Yaz Spor Okulu faaliyetleri sunan ÖzÜ Spor Okulları, bünyesinde bulunan Basketbol ve Yüzme Okullarıyla çocuklara istedikleri dallarda sporu deneyimleme fırsatı sunuyor.

2012 yılında spor okulu çalışmalarıyla başlayan bu yolculuğumuz 2018 yılı itibariyle

İSTANBUL ÇEKMEKÖY SPORTİF SPOR KULÜBÜ adıyla resmi liglerde mücadele edecek olan kulübümüz 24.07.2018 tarihinde kurulmuştur.

Hedeflerimiz

Spor sevgisini Türkiye coğrafyasındaki tüm illere yakın gelecekte yapmayı planladığı sportif etkinliklerle ulaştırmayı, bu etkinliklerle paralel oluşacak katma değerden daha çok spor gönüllüsünün pay almasını sağlamayı, Türk sporuna yeni sporcular, hakemler ve antrenörler yetiştirmeyi ve her sporun vazgeçilmezi olan seyirciyi de bilinçlendirmeyi amaçlamaktadır.

İstanbul Çekmeköy Sportif Spor Kulübü'nün ana hedefi, resmi liglerde ve yarışlarda kulübümüzü gururla temsil edecek sporcular yetiştirmenin yanında ve okullarımızda verilen eğitim ile sporcu ve sporcu aday öğrencilerimizin spor hayatında olduğu kadar akademik alanda da başarıyı yakalamalarını görmektir.

Misyonumuz

İstanbul Çekmeköy Sportif Spor Kulübü, spora elverişli bir eğitim ortamında, spor sayesinde gençlerimizin zihinsel ve bedensel gelişimlerini desteklemektir. Her öğrencinin kendi yeteneklerine ve ilgisine göre branşlaşmaya teşvik edileceği İstanbul Çekmeköy Sportif Spor Kulübü’nde, spor kültürünü ve spor ahlakını genç yaşlarda kazandırıp, üniversite ortamında okul ve sporu beraber yürütme motivasyonunu aşılamayı amaçlamaktayız.

e131eca0-72d9-4a38-8115-e9703df4c4ef_edi
Our Mission
IMG_2226.JPG

Vizyonumuz

İstanbul Çekmeköy Sportif Spor Kulübü vizyonu gereği, çeşitli branşlarda çocukları ve gençleri spora teşvik ederken; sağlıklı, eğitimli, ahlaklı, dinç, kendine güvenen ve yetebilen bireyler yetiştirmektir.

Sizleri de Ailemize Katılmaya Bekliyoruz...

bottom of page